SIGN UP

Publikace

Projekt FarmTRAIN vám přináší dvě publikace zaměřené na vzdělávání v praxi na farmách. Brožury jsou určeny jak zájemcům o praxi na farmách, dlouhodobou stáž či kratší praxi, tak také zemědělcům, kteří se chtějí o své dlouholeté zkušenosti podělit.

Publikace přináší informace o významu agroekologického hospodaření a způsobech jak o něm lze učit přímo na farmách po celé Evropě. Jedná se o ucelený materiál který vzdělávání o agroekologickém zemědělství popisuje v celoevropském kontextu. Publikace je určena především zájemcům o praxi na farmě v zahraničí, ale i zemědělcům, kteří se chtějí inspirovat pro svou vzdělávací praxi. Pro stažení příručky klikněte na přebal.

Brožurka přináší informace o stážování na farmách v České republice v rámci programu Farmářská škola. Popisuje praktické postupy jak pro budoucí stážisti a praktikanty, tak pro zemědělce, kteří je chtějí na své farmě přivítat. Publikace je určena jak tuzemským tak zahraničním zájemcům o studium na Farmářské škole a je vyvedena v česko-anglickém provedení. Pro stažení příručky klikněte na přebal.

Přílohy k publikaci Farmářská škola. Jedná se o Farmářský deník, který provádí praktikanty celou praxí a tvoří páteř celého vzdělávacího programu a Checklist aktivit, tak aby si každý praktikant mohl snadno zaznamenávat svůj postup. Oba dokumenty jsou k dispozici v české i anglické variantě.

To improve your experience, this website uses cookies. OK